• De snelste zijn met wedstrijdzwemmen! Waterpolo: spannende teamsport! Synchroonzwemmen, ballet in het water Fotografie: Feriet Tunc
  • Programma waterpolo

    WedstrijddatumThuisteamUitteamDetails
    zo 27-nov. 17:45De Duinkikkers H1De Meeuwen Diemen H1
    zo 27-nov. 19:40AZ&PC De Futen H3De Meeuwen Diemen H2
    za 03-dec. 14:45ZPC AMERSFOORT BJ2De Meeuwen Diemen BJ1
    za 03-dec. 17:20VZV CG1*De Meeuwen Diemen CG1*
    za 03-dec. 18:15De Meeuwen Diemen DG2De Reuring DG1*
    za 03-dec. 19:00De Meeuwen Diemen Da2De Amstel Da1
    za 03-dec. 19:00ZV Haerlem DG1*De Meeuwen Diemen DG1
    za 03-dec. 19:50De Meeuwen Diemen H2Mokum (SG) H6
    za 03-dec. 20:40De Meeuwen Diemen Da1KZC Da1
    za 10-dec. 17:30Zwemvereniging Utrecht Da7De Meeuwen Diemen Da2
    za 10-dec. 17:45ZPC Woerden DG1*De Meeuwen Diemen DG2
    za 10-dec. 18:10Mokum (SG) Da2De Meeuwen Diemen Da1
    za 10-dec. 18:15De Meeuwen Diemen DG1WZ&PC Purmerend DG1/ZV De Ham DG3
    za 10-dec. 18:15KZC H3De Meeuwen Diemen H2
    za 10-dec. 19:00De Meeuwen Diemen CG1*WZ&PC Purmerend /ZV De Ham CG1*
    za 10-dec. 19:45KZC H1De Meeuwen Diemen H1
    za 17-dec. 14:00ZPC AMERSFOORT DG4De Meeuwen Diemen DG2
    za 17-dec. 19:00Oceanus Da2De Meeuwen Diemen Da2
    za 17-dec. 19:15De Reuring H1De Meeuwen Diemen H1
    za 17-dec. 19:45Oceanus Da1De Meeuwen Diemen Da1
    za 14-jan. 18:15De Meeuwen Diemen DG2ZV Haerlem DG2*
    za 14-jan. 18:55De Meeuwen Diemen DG1Mokum (SG) DG1*
    za 14-jan. 19:00ZPCH H2De Meeuwen Diemen H2
    za 14-jan. 19:30DWT Da1De Meeuwen Diemen Da1
    za 14-jan. 19:40De Meeuwen Diemen CG1*ZPCH CG1
    za 14-jan. 19:55ZPC Woerden H1De Meeuwen Diemen H1
    za 14-jan. 20:00ZV Haerlem Da4De Meeuwen Diemen Da2
    za 14-jan. 20:25De Meeuwen Diemen BJ1ZPC Woerden BJ1
    za 21-jan. 16:15Oceanus/de Futen DG1*De Meeuwen Diemen DG1
    za 21-jan. 18:15De Meeuwen Diemen Da2Oceanus Da2
    za 21-jan. 18:30ZPCH DG1De Meeuwen Diemen DG2
    za 21-jan. 19:05De Meeuwen Diemen Da1Oceanus Da1
    za 21-jan. 20:10De Meeuwen Diemen H1De Reuring H1
    za 28-jan. 16:15Domstad (SG) BJ1De Meeuwen Diemen BJ1
    za 28-jan. 17:30MSV-Zeemacht/Aquafit DG1De Meeuwen Diemen DG1
    za 28-jan. 18:15De Meeuwen Diemen DG2ZPC AMERSFOORT DG4
    za 28-jan. 18:30De Reuring CG1*De Meeuwen Diemen CG1*
    za 28-jan. 19:00De Meeuwen Diemen H2DWT H3
    za 28-jan. 19:50De Meeuwen Diemen Da1Zwemvereniging Utrecht Da2
    za 04-feb. 17:30De Aalscholver Da1De Meeuwen Diemen Da2
    za 04-feb. 18:15De Meeuwen Diemen DG2Mokum (SG) DG3
    za 04-feb. 19:00De Meeuwen Diemen DG1DWT DG1*
    za 04-feb. 19:40UZSC Da4De Meeuwen Diemen Da1
    za 04-feb. 19:45De Meeuwen Diemen CG1*De Snippen/De Amstel CG1
    za 04-feb. 20:30De Meeuwen Diemen BJ1Aquarijn BJ1
    za 04-feb. 20:30De Aalscholver H1De Meeuwen Diemen H1
    za 04-mrt. 18:15De Meeuwen Diemen H2ZV Haerlem H4
    za 04-mrt. 18:15ZV Haerlem CG1De Meeuwen Diemen CG1*
    za 04-mrt. 19:05De Meeuwen Diemen Da1Zwemvereniging Utrecht Da3
    za 04-mrt. 20:10De Meeuwen Diemen H1De Vaart H1
    zo 05-mrt. 18:35AZ&PC De Futen BJ1De Meeuwen Diemen BJ1
    za 11-mrt. 17:30Mokum (SG) Da4De Meeuwen Diemen Da2
    za 11-mrt. 18:15De Meeuwen Diemen DG1VZV DG1*
    za 11-mrt. 18:30De Reuring DG1*De Meeuwen Diemen DG2
    za 11-mrt. 19:00De Meeuwen Diemen CG1*Mokum (SG) CG1
    za 11-mrt. 19:00DJK-ZAR H4De Meeuwen Diemen H2
    za 11-mrt. 19:35AquaWaarD H1De Meeuwen Diemen H1
    za 11-mrt. 19:45De Meeuwen Diemen BJ1Aquapoldro BJ1
    za 18-mrt. 16:45Mokum (SG) DG1*De Meeuwen Diemen DG1
    za 18-mrt. 18:15De Meeuwen Diemen Da2Zwemvereniging Utrecht Da7
    za 18-mrt. 19:05De Meeuwen Diemen H2KZC H3
    za 18-mrt. 19:55De Meeuwen Diemen Da1Mokum (SG) Da2
    za 18-mrt. 21:00De Meeuwen Diemen H1ZPC Woerden H1
    za 25-mrt. 18:15De Meeuwen Diemen H2ZV De Zaan H7
    za 25-mrt. 19:05De Meeuwen Diemen Da1De Ham Da3
    za 25-mrt. 20:10De Meeuwen Diemen H1De Otters Het Gooi H1
    za 01-apr. 18:15De Meeuwen Diemen DG1Oceanus/de Futen DG1*
    za 01-apr. 18:30De Fuut Da1De Meeuwen Diemen Da2
    za 01-apr. 18:30Watervlo Da1De Meeuwen Diemen Da1
    za 01-apr. 18:55ZV Haerlem DG2*De Meeuwen Diemen DG2
    za 01-apr. 19:00De Meeuwen Diemen CG1*KZC CG1
    za 01-apr. 19:45De Meeuwen Diemen BJ1De Aalscholver BJ1
    za 01-apr. 20:45De Fuut H1De Meeuwen Diemen H1
    za 08-apr. 18:15De Meeuwen Diemen H2ZPCH H2
    za 08-apr. 19:00De Meeuwen Diemen Da1DWT Da1
    za 08-apr. 20:00De Meeuwen Diemen H1KZC H1
    za 15-apr. 17:00DAW DG1De Meeuwen Diemen DG1
    za 15-apr. 18:15De Meeuwen Diemen DG2ZPCH DG1
    za 15-apr. 19:00De Meeuwen Diemen Da2Domstad (SG) Da1
    za 15-apr. 19:00AquaWaarD CG1De Meeuwen Diemen CG1*
    za 15-apr. 19:50De Meeuwen Diemen H2AZ&PC De Futen H3
    za 15-apr. 20:40De Meeuwen Diemen Da1ZV Haerlem Da2
    za 15-apr. 21:15De Otters Het Gooi BJ1De Meeuwen Diemen BJ1
    za 15-apr. 21:45De Meeuwen Diemen H1De Duinkikkers H1
    za 22-apr. 17:40Mokum (SG) H6De Meeuwen Diemen H2
    za 22-apr. 18:15De Meeuwen Diemen DG2ZPC Woerden DG1*
    za 22-apr. 19:00De Meeuwen Diemen DG1ZV Haerlem DG1*
    za 22-apr. 19:30KZC Da1De Meeuwen Diemen Da1
    za 22-apr. 19:45De Meeuwen Diemen CG1*VZV CG1*
    za 22-apr. 20:30De Meeuwen Diemen BJ1ZPC AMERSFOORT BJ2
    zo 23-apr. 16:15De Amstel Da1De Meeuwen Diemen Da2