• De snelste zijn met wedstrijdzwemmen! Waterpolo: spannende teamsport! Synchroonzwemmen, ballet in het water Fotografie: Feriet Tunc
  • De Meeuwen Diemen BG1 WATERPOLO

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden De Meeuwen Diemen BG1 (BG Gemengd-B <17)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DWK BG1141301122556739
    2De Houtrib BG114806106832324
    3Nunspeet BG1158077567824
    4ZEW BG11471676611522
    5De Meeuwen Diemen BG11471684562822
    6Flevo BG11440105599-4412
    7Polar Bears/VZC BG115201351148-976
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beukema, BentheTeamspelerSpeler
    Buijs, KoenTeamspelerSpeler
    De Bonis, DominiqueTeamspelerSpeler
    Garritzen, JohanTeamspelerSpeler
    Nannes, JimTeamspelerSpeler
    Nollet, KaiTeamspelerSpeler
    Oevelen, Mare vanTeamspelerSpeler
    Schill, RebeccaTeamspelerSpeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Geurts, MadelonTechnische stafCoach
    Hooijberg, RobinTechnische stafCoach
    Schill, FransTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Trainer
    maandag19.00 - 20.00 uMadelon / Robin
    donderdag19.15 - 20.15 uMadelon / Robin
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    De Meeuwen Diemen BG1

    Gemengd-B <17

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,57

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd